X

Hakkımızda

Hakkımızda

 • Msh Medya Logo

  Biz

  MSH Medya Olarak 2012 Yılından Bu Güne Kadar Sizlere, Şirketlere ve Diğer Tür Kuruluşlara Hizmet Vermekteyiz. Önceliğimiz Her Zaman Aile Olarak Gördüğümüz Müşterilerimizi Bizle Çalıştığı İçin Mutlu Edebilmektir.

 • #

  Hizmet Kalitemiz

  Çalıştığımız Kişi Veya Kurumların İsteklerini Zamanında Yerine Getirmek ve Yapılan İşin Güvenli, Kaliteli, Sonradan Geliştirilebilir Olmasını Göz Önünde Bulundurarak Yapmayı Öncelikli Görevimiz Biliriz.

 • #

  Ömür Boyu Destek

  Yaptığımız İşin Benzersiz Olduğuna İnanarak Farklı Bir Kişi veya Kurumunun Desteği Aynı Kalitede Olmayacağı İçin Yaptığımız Her Proje Ömür Boyu Desteğe Tabidir.

Web Sayfası Tasarımı

Özel tasarım ve özel yazılım web sitelerini sizler için hazır hale getirebiliriz. Dilerseniz var olan sitenizi güncelleyebiliriz. Çıkardığımız analizler ile sizlere yardımcı olabiliriz.

Yazılım & Program

Size özel tasarlanmış, şirketinizde veya şahsi olarak kullanacağınız programcıklar hazırlıyor sizlere sunuyoruz. İşleri daha kolaylaştırmak adına ajanda, not kağıdı, ön muhasebe defteri veya herhangi bir yazılı tutacağınız bilgilerinizi sadece size özel veritabanında tutulmasını ve programlar aracılığıyla bilgileri yönetmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir. Sosyal medyada daha fazla kitlelere ulaşmanızı sağlayabilir, takipçi kazandırabiliriz.

Kurumsal Kimlik

Sizler için kurumsal kimlik tasarımı ve yönetimi yapabilir, imajınızı tazeleyebiliriz. Örn: Logo, mail imza, antetli kağıt, .

SEO Çalışmaları

Yaptığımız tüm web sayfaları SEO İçeriklerine uygundur. Önceden yapılmış şu anda kullanımda olan web sayfalarınıza SEO çalışmaları yapıyoruz..

Hosting Hizmeti

Web Sitelerinizi kendi sunucularımızda barındırarak daha güvenli hale getiriyoruz.